Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Joby GorillaPod 500 Action, 3 gamba/gambe, Nero, Rosso, 20,5 cm, 83 g
| Utilizzo | Action camera |
| Peso massimo (capacità) | 0,5 kg |
| Numero di gambe | 3 gamba/gambe |
| Colore del prodotto | Nero, Rosso |
| Altezza (max) | 20,5 cm |
| lunghezza piatto | 4 cm |
| spessore piatto | 4 cm |
| Peso | 83 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 84C5092B20
Brand: Manfrotto
Reference: D1B1391212
Brand: Manfrotto
Reference: 8142944CF5
Brand: Manfrotto
Reference: 0633D42780
Brand: Manfrotto
Reference: 2E2B1BA8A5
Brand: Manfrotto
Reference: C3FE2326E4
Brand: Manfrotto
Reference: DBF63A0D10
Brand: Manfrotto
Reference: 01092B3172
Brand: Manfrotto
Reference: B0B80316E6
Brand: Gitzo
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 4E074A3111
Brand: Manfrotto
Reference: 770772E50A
Brand: Manfrotto
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 464157D931
Brand: Manfrotto
Reference: 862DA0E40F
Brand: Henzo
Reference: 6D84D72614
Brand: Manfrotto
Reference: 014D17E942
Brand: Manfrotto
Joby GorillaPod 500 Action, 3 gamba/gambe, Nero, Rosso, 20,5 cm, 83 g
check_circle
check_circle