Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Joby GorillaPod 500 Action, 3 gamba/gambe, Nero, Rosso, 20,5 cm, 83 g
| Utilizzo | Action camera |
| Peso massimo (capacità) | 0,5 kg |
| Numero di gambe | 3 gamba/gambe |
| Colore del prodotto | Nero, Rosso |
| Altezza (max) | 20,5 cm |
| lunghezza piatto | 4 cm |
| spessore piatto | 4 cm |
| Peso | 83 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 2E54371DC3
Brand: Walther
Reference: 29BF9C09CB
Brand: Gitzo
Reference: A209D8E4EB
Brand: Novoflex
Reference: 18FD578DB9
Brand: Novoflex
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E7D0198D08
Brand: Manfrotto
Reference: 7B3F1E9F85
Brand: Manfrotto
Reference: 2F81D98024
Brand: Manfrotto
Reference: E8893CD40F
Brand: Rollei
Reference: 9AE66AD7AD
Brand: Manfrotto
Reference: 2E2B1BA8A5
Brand: Manfrotto
Reference: 2D94DC1970
Brand: Gitzo
Reference: EE42CBEDBB
Brand: Benro
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6EAEBA6472
Brand: Novoflex
Reference: EBDBC3BA83
Brand: Novoflex
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Joby GorillaPod 500 Action, 3 gamba/gambe, Nero, Rosso, 20,5 cm, 83 g
check_circle
check_circle