Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Use | Digital cameras/films |
| Maximum weight (capacity) | 10 kg |
| Number of legs | 3 leg/leg |
| Product color | Black, Silver |
| Assembly | 3/8" |
| Panoramic rotation | 360° |
| Head type for tripods | Ball |
| Materials | Aluminium |
| Operating temperature range | -30 - 70 °C |
| Height (max) | 164 cm |
| Height (min.) | 43 cm |
| Weight | 1,85 kg |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: FF5D1990EC
Brand: Manfrotto
Reference: 4C99BC4DC5
Brand: Sirui
Reference: 6F896F0312
Brand: Manfrotto
Reference: B0B80316E6
Brand: Gitzo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9101E4439B
Brand: Manfrotto
Reference: 19D1B3AB96
Brand: Manfrotto
Reference: E0B19147A8
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EEE961C6FF
Brand: Novoflex
Reference: 5ABBA327F8
Brand: Hama
Reference: 7E2FD2E2C6
Brand: Gitzo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3CFB4C6495
Brand: Gitzo
Reference: 80A32587BE
Brand: Novoflex
Reference: 2F81D98024
Brand: Manfrotto
check_circle
check_circle