Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Use | Digital cameras/films |
| Maximum weight (capacity) | 8 kg |
| Number of legs | 3 leg/leg |
| Product color | Black |
| Number of sections per leg | 3 |
| Assembly | 3/8" |
| Trepie head | N |
| Materials | Aluminium |
| Height (max) | 170 cm |
| Height (min.) | 9 cm |
| Weight | 2.5 kg |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 60B7A70051
Brand: Novoflex
Reference: D93A422E47
Brand: Gitzo
Reference: BBCE2CD8A5
Brand: Manfrotto
Reference: 6F896F0312
Brand: Manfrotto
Reference: BE379A5A94
Brand: Rollei
Reference: C528155E8C
Brand: Sirui
Reference: EE42CBEDBB
Brand: Benro
Reference: 9C6349B3C2
Brand: Manfrotto
Reference: ED89BCF72C
Brand: Manfrotto
Reference: 7841EE9AF4
Brand: Manfrotto
Reference: 014D17E942
Brand: Manfrotto
Reference: 853EB75E5D
Brand: Manfrotto
Reference: 9F878863D5
Brand: Rollei
Reference: 36A5A624E9
Brand: Kaiser
Reference: A07BFD112A
Brand: Manfrotto
check_circle
check_circle