Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Use | Digital cameras/films |
| Maximum weight (capacity) | 15 kg |
| Number of legs | 3 leg/leg |
| Product color | Black, Blue |
| Leg angle | 80° |
| Threading for tripods | 1/4" |
| Height (max) | 14,5 cm |
| Height (min.) | 1,6 cm |
| plate length | 4,5 cm |
| plate thickness | 4,5 cm |
| Weight | 52 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 2BB431D2B7
Brand: Manfrotto
Reference: 8A2A820038
Brand: Novoflex
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EE4C57D47A
Brand: Gitzo
Reference: 0DB60D41EE
Brand: Gitzo
Reference: 09E22F8119
Brand: Manfrotto
Reference: 829EB6A40B
Brand: Gitzo
Reference: 0477B3163B
Brand: Manfrotto
Reference: 00EFC9B50F
Brand: Sony
Reference: 46E664398F
Brand: Novoflex
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6DA49D4B5F
Brand: Nielsen
Reference: 672C6F97FD
Brand: Gitzo
Reference: 420C258053
Brand: Manfrotto
Reference: 32EC3B80D9
Brand: Manfrotto
check_circle
check_circle