Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Use | Digital cameras/films |
| Maximum weight (capacity) | 5 kg |
| Number of legs | 3 leg/leg |
| Product color | Black |
| Number of sections per leg | 3 |
| Assembly | 1/4" |
| Materials | Aluminium |
| Application | Universal |
| Height (max) | 169,5 cm |
| Height (min.) | 40,5 cm |
| Weight | 2.56 kg |
| Closed length | 69,5 cm |
| diameter of the tupo | 2.5 cm |
| Transport case | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 782EE164C8
Brand: Manfrotto
Reference: 9C6349B3C2
Brand: Manfrotto
Reference: CB5B4372C4
Brand: Hama
Reference: 862DA0E40F
Brand: Henzo
Reference: 770A96BBE3
Brand: Sony
Reference: 4A7EBA9CD9
Brand: Manfrotto
Reference: 420C258053
Brand: Manfrotto
Reference: 672C6F97FD
Brand: Gitzo
Reference: D93A422E47
Brand: Gitzo
Reference: F238C5CD93
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B3E7AA1573
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 32EC3B80D9
Brand: Manfrotto
Reference: D2E1E2B447
Brand: Manfrotto
Reference: 464157D931
Brand: Manfrotto
Reference: F4D5F3BC72
Brand: Manfrotto
Reference: 44F49499FA
Brand: Manfrotto
check_circle
check_circle