Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Product color | Black |
| Materials | Tecnopolymer |
| Maximum weight (capacity) | 5 kg |
| Connection wire | 1/4" |
| Width | 53,5 mm |
| Depth | 42.5 mm |
| Height | 10,5 mm |
| Weight | 39 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: CB5B4372C4
Brand: Hama
Reference: B5B43E03A5
Brand: Sirui
Reference: 4DDBD432A4
Brand: Sirui
Reference: 0C34BCED13
Brand: Manfrotto
Reference: 4D86EEBBB1
Brand: Manfrotto
Reference: C7B3DE7773
Brand: Manfrotto
Reference: 9D3BA6CEF1
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F1DDEA16D3
Brand: Gitzo
Reference: 7CCE06BD51
Brand: Kaiser Fototechnik
Reference: 860299B7D9
Brand: Gitzo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 80572E95BA
Brand: Manfrotto
Reference: 3D02BAD5B5
Brand: Gitzo
Reference: 0DB60D41EE
Brand: Gitzo
Reference: FBC334B198
Brand: Sirui
check_circle
check_circle