- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Manfrotto MSQ6T, Piastra di montaggio, Nero, Alluminio, 10 kg, 1 pz, MH490BH - MH494 - MH494-BH - MH496-BH - 494RC2 - 496RC2- 498RC2 -498RC4
| Tipo di prodotto | Piastra di montaggio |
| Regolazione altezza | No |
| Colore del prodotto | Nero |
| Materiali | Alluminio |
| Peso massimo (capacità) | 10 kg |
| Numero di prodotti inclusi | 1 pz |
| Compatibilità | MH490BH - MH494 - MH494-BH - MH496-BH - 494RC2 - 496RC2- 498RC2 -498RC4 |
| Larghezza | 66 mm |
| Altezza | 20 mm |
| Lunghezza | 80 mm |
| Peso | 73,5 g |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 6E8D987392
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C7B3DE7773
Brand: Manfrotto
Reference: 1021712BF0
Brand: Manfrotto
Reference: 23B705FC92
Brand: Novoflex
Reference: C0790C3DBC
Brand: Novoflex
Reference: AB51EE1D32
Brand: Manfrotto
Reference: 5C083FF391
Brand: Manfrotto
Reference: AE02B5FD41
Brand: Manfrotto
Reference: 6EAEBA6472
Brand: Novoflex
Reference: 0641CB61F1
Brand: Sirui
Reference: DD8C1A23C4
Brand: Gitzo
Reference: 92CB8ECA48
Brand: Manfrotto
Reference: A23ADD6E0C
Brand: Manfrotto
Reference: DB1CBC21FE
Brand: Kaiser
Reference: EE42CBEDBB
Brand: Benro
Manfrotto MSQ6T, Piastra di montaggio, Nero, Alluminio, 10 kg, 1 pz, MH490BH - MH494 - MH494-BH - MH496-BH - 494RC2 - 496RC2- 498RC2 -498RC4
check_circle
check_circle