Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Use | Digital cameras/films |
| Maximum weight (capacity) | 18 kg |
| Number of legs | 3 leg/leg |
| Product color | Black, Grey |
| Number of sections per leg | 4 |
| Assembly | 1/4", 3/8" |
| Materials | Coal |
| Height (max) | 167 cm |
| Height (min.) | 15 cm |
| Weight | 1,68 kg |
| Closed length | 56 cm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: E44D194953
Brand: Rollei
Reference: 2A2FE05CB0
Brand: Sony
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6707624AB3
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 19D1B3AB96
Brand: Manfrotto
Reference: D36B3376AF
Brand: Manfrotto
Reference: 2E2B1BA8A5
Brand: Manfrotto
Reference: 3D02BAD5B5
Brand: Gitzo
Reference: 01EC38DDC1
Brand: Sirui
Reference: EDCA6BAB3A
Brand: Sigma
Reference: AAF67A02C6
Brand: Gitzo
Reference: F251D6DE97
Brand: Manfrotto
Reference: DD8C1A23C4
Brand: Gitzo
Reference: 19698E8811
Brand: Gitzo
check_circle
check_circle