Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Escriba aquí su dirección de correo electrónico y manténgase actualizado cuando el producto vuelva disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Escriba aquí su dirección de correo electrónico y manténgase actualizado cuando el producto vuelva disponible.
Banner
Manfrotto MT055XPRO3, 3 gamba/gambe, Nero, 170 cm, 2,5 kg
| Utilizzo | Fotocamere digitali/film |
| Peso massimo (capacità) | 8 kg |
| Numero di gambe | 3 gamba/gambe |
| Colore del prodotto | Nero |
| Numero di sezioni per gamba | 3 |
| Montaggio | 3/8" |
| Testa trepiedi | N |
| Materiali | Alluminio |
| Altezza (max) | 170 cm |
| Altezza (min.) | 9 cm |
| Peso | 2,5 kg |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: C7194BD840
Brand: Sirui
Reference: 2244D0A9CF
Brand: Manfrotto
Reference: F238C5CD93
Brand: Manfrotto
Escriba aquí su dirección de correo electrónico y manténgase actualizado cuando el producto vuelva disponible.
Reference: B6720877E1
Brand: Sirui
Reference: 244CAD85C2
Brand: Manfrotto
Reference: 7906EE51E5
Brand: Gitzo
Reference: 9A6C535947
Brand: Novoflex
Reference: D7E9241CA1
Brand: Novoflex
Reference: 79CA1B457F
Brand: Novoflex
Reference: 8AFE784DED
Brand: Manfrotto
Reference: 65DFE1CA6B
Brand: Manfrotto
Reference: C24F5864CD
Brand: Manfrotto
Reference: DC6B47897B
Brand: Manfrotto
Reference: E43C0BF00B
Brand: Gitzo
Manfrotto MT055XPRO3, 3 gamba/gambe, Nero, 170 cm, 2,5 kg
check_circle
check_circle