Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Escriba aquí su dirección de correo electrónico y manténgase actualizado cuando el producto vuelva disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Escriba aquí su dirección de correo electrónico y manténgase actualizado cuando el producto vuelva disponible.
Banner
Manfrotto MHXPRO-BHQ6, 115 mm, 520 g
| Altezza | 115 mm |
| Peso | 520 g |
| Colore del prodotto | Grigio |
| Materiali | Magnesio, Alluminio |
| Allegato | 3/8" |
| Peso massimo (capacità) | 10 kg |
| Lateral tilt angle | -90 - 40° |
| Rotazione panoramica | 360° |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 0CD79FBA76
Brand: Manfrotto
Reference: 1EAD0F50F1
Brand: Manfrotto
Reference: AB7568B812
Brand: Manfrotto
Escriba aquí su dirección de correo electrónico y manténgase actualizado cuando el producto vuelva disponible.
Reference: 9AB5F5E1BF
Brand: Gitzo
Reference: 5030CBA072
Brand: Sirui
Reference: B86B4395D2
Brand: Manfrotto
Reference: 92CB8ECA48
Brand: Manfrotto
Reference: E8893CD40F
Brand: Rollei
Reference: 2244D0A9CF
Brand: Manfrotto
Reference: 23159ACA03
Brand: Gitzo
Reference: 5CD5898D83
Brand: Manfrotto
Reference: D3BE75EEF9
Brand: Manfrotto
Reference: 12C5F0C829
Brand: Gitzo
Reference: 5ABBA327F8
Brand: Hama
Reference: E6F8692FE6
Brand: Novoflex
Manfrotto MHXPRO-BHQ6, 115 mm, 520 g
check_circle
check_circle