Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Manfrotto MHXPRO-BHQ6, 115 mm, 520 g
| Altezza | 115 mm |
| Peso | 520 g |
| Colore del prodotto | Grigio |
| Materiali | Magnesio, Alluminio |
| Allegato | 3/8" |
| Peso massimo (capacità) | 10 kg |
| Lateral tilt angle | -90 - 40° |
| Rotazione panoramica | 360° |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: EBDBC3BA83
Brand: Novoflex
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 403A552A1B
Brand: RØDE
Reference: BF338B7EC4
Brand: Gitzo
Reference: FBC334B198
Brand: Sirui
Reference: FAA555CF9A
Brand: Novoflex
Reference: 7D31C18F9F
Brand: Manfrotto
Reference: 126B58D923
Brand: Manfrotto
Reference: A3AC45D646
Brand: Manfrotto
Reference: 01092B3172
Brand: Manfrotto
Reference: 399ED68893
Brand: Olympus
Reference: E192A3291A
Brand: Manfrotto
Reference: A82EC6C35E
Brand: Manfrotto
Reference: 89CA0A269E
Brand: Kaiser Fototechnik
Reference: DC6B47897B
Brand: Manfrotto
Reference: 53AEFEB293
Brand: Manfrotto
Manfrotto MHXPRO-BHQ6, 115 mm, 520 g
check_circle
check_circle