Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
B&W 4000/Y/RPD, Valigetta/custodia classica, Schiuma, 2,25 kg, Giallo
| Tipologia custodia | Valigetta/custodia classica |
| Colore del prodotto | Giallo |
| Materiali | Schiuma |
| Intervallo temperatura di funzionamento | -40 - 80 °C |
| Volume | 17 L |
| Larghezza | 420 mm |
| Profondità | 325 mm |
| Altezza | 180 mm |
| Peso | 2,25 kg |
| Dimensioni interne (L x P x A) | 384 x 268 x 164 mm |
| Dimensioni imballo (LxPxA) | 425 x 335 x 195 mm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 43F61AEE2E
Brand: Kalahari
Reference: 9304B29F59
Brand: B&W
Reference: 69C48D4EB9
Brand: Hama
Reference: 0883B3558C
Brand: Vanguard
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 71313859FF
Brand: Billingham
Reference: AC728B12DE
Brand: B&W
Reference: EEA87314DE
Brand: B&W
Reference: 355E6B4E13
Brand: Alpenleder
Reference: E0CCB350E1
Brand: B&W
Reference: CC350FAD0E
Brand: Manfrotto
Reference: CFFE02CB68
Brand: Vanguard
Reference: CF632CE97A
Brand: B&W
Reference: 3F79779277
Brand: B&W
Reference: 5B25B71935
Brand: B&W
Reference: EF0115885F
Brand: B&W
B&W 4000/Y/RPD, Valigetta/custodia classica, Schiuma, 2,25 kg, Giallo
check_circle
check_circle