Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Sirui HA-77, 77 cm, 1/4, 3/8", Alluminio, Nero
| Materiali | Alluminio |
| Allegato | 1/4, 3/8" |
| Colore del prodotto | Nero |
| Peso massimo (capacità) | 5 kg |
| Numero di sezioni | 2 |
| Applicabilità | Universale |
| Peso | 1,19 kg |
| Lunghezza chiusa | 38,5 cm |
| Altezza (min.) | 38,5 cm |
| Altezza (max) | 77 cm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 46E664398F
Brand: Novoflex
Reference: 1021712BF0
Brand: Manfrotto
Reference: B86B4395D2
Brand: Manfrotto
Reference: 29BF9C09CB
Brand: Gitzo
Reference: 860299B7D9
Brand: Gitzo
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 2E2B1BA8A5
Brand: Manfrotto
Reference: CA80FF2EAB
Brand: Manfrotto
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 7F3C1C48E9
Brand: Manfrotto
Reference: 7DBB0B30FF
Brand: Novoflex
Reference: FED93E6B0F
Brand: Novoflex
Reference: FA142CB7BD
Brand: Manfrotto
Reference: 8AFE784DED
Brand: Manfrotto
Reference: 672C6F97FD
Brand: Gitzo
Reference: F8F4CE4982
Brand: Novoflex
Reference: 36E4440DB2
Brand: Novoflex
Reference: C7B3DE7773
Brand: Manfrotto
Sirui HA-77, 77 cm, 1/4, 3/8", Alluminio, Nero
check_circle
check_circle