Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Escriba aquí su dirección de correo electrónico y manténgase actualizado cuando el producto vuelva disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Escriba aquí su dirección de correo electrónico y manténgase actualizado cuando el producto vuelva disponible.
Banner
Sirui HA-77, 77 cm, 1/4, 3/8", Alluminio, Nero
| Materiali | Alluminio |
| Allegato | 1/4, 3/8" |
| Colore del prodotto | Nero |
| Peso massimo (capacità) | 5 kg |
| Numero di sezioni | 2 |
| Applicabilità | Universale |
| Peso | 1,19 kg |
| Lunghezza chiusa | 38,5 cm |
| Altezza (min.) | 38,5 cm |
| Altezza (max) | 77 cm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 4A7EBA9CD9
Brand: Manfrotto
Reference: 95671DE062
Brand: Novoflex
Reference: 7841EE9AF4
Brand: Manfrotto
Reference: 157AB3D42C
Brand: Manfrotto
Reference: 2E54371DC3
Brand: Walther
Reference: D7E9241CA1
Brand: Novoflex
Reference: 27D840B06A
Brand: Benro
Reference: A23ADD6E0C
Brand: Manfrotto
Reference: 89CA0A269E
Brand: Kaiser Fototechnik
Reference: DB5354969C
Brand: Novoflex
Reference: 0CD79FBA76
Brand: Manfrotto
Reference: 770772E50A
Brand: Manfrotto
Escriba aquí su dirección de correo electrónico y manténgase actualizado cuando el producto vuelva disponible.
Reference: FACF528535
Brand: Walther
Reference: 66148D51C7
Brand: Manfrotto
Reference: AAF67A02C6
Brand: Gitzo
Sirui HA-77, 77 cm, 1/4, 3/8", Alluminio, Nero
check_circle
check_circle