Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Rollei Compact Traveler No. 1 Carbon, 3 gamba/gambe, Nero, 142 cm, 980 g
| Utilizzo | Fotocamere digitali/film |
| Peso massimo (capacità) | 8 kg |
| Numero di gambe | 3 gamba/gambe |
| Colore del prodotto | Nero |
| Materiali | Carbonio, Magnesio |
| Altezza (max) | 142 cm |
| Altezza (min.) | 34 cm |
| Peso | 980 g |
| Altezza del monopiede (min) | 38 cm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: A23ADD6E0C
Brand: Manfrotto
Reference: C7B3DE7773
Brand: Manfrotto
Reference: 420C258053
Brand: Manfrotto
Reference: 78F2D4B21E
Brand: Joby
Reference: 44F49499FA
Brand: Manfrotto
Reference: BF338B7EC4
Brand: Gitzo
Reference: C24F5864CD
Brand: Manfrotto
Reference: ABB5C19139
Brand: Novoflex
Reference: 2EB124D5B9
Brand: Manfrotto
Reference: 36A5A624E9
Brand: Kaiser
Reference: 3FF5A8B650
Brand: Nielsen
Reference: 4ED110396E
Brand: Manfrotto
Reference: 712000A9D3
Brand: Manfrotto
Reference: C528155E8C
Brand: Sirui
Reference: 2A2FE05CB0
Brand: Sony
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 911FFFC699
Brand: Manfrotto
Rollei Compact Traveler No. 1 Carbon, 3 gamba/gambe, Nero, 142 cm, 980 g
check_circle
check_circle