Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Manfrotto MHXPRO-3WG, 130 mm, 750 g
| Altezza | 130 mm |
| Peso | 750 g |
| Colore del prodotto | Nero |
| Materiali | Tecnopolimero |
| Allegato | 3/8" |
| Peso massimo (capacità) | 4000 kg |
| Angolo di inclinazione anteriore | -20 - 90° |
| Lateral tilt angle | -90 - 30° |
| Rotazione panoramica | 360° |
| disconnessione veloce | Sì |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: ECE28338EA
Brand: Gitzo
Reference: 01B5E7BFD5
Brand: Manfrotto
Reference: C7B3DE7773
Brand: Manfrotto
Reference: AAF67A02C6
Brand: Gitzo
Reference: 50558E5DB1
Brand: Manfrotto
Reference: B0399B44EB
Brand: Manfrotto
Reference: E44D194953
Brand: Rollei
Reference: F52A5A0C79
Brand: Manfrotto
Reference: F4D5F3BC72
Brand: Manfrotto
Reference: AEA3166E33
Brand: Manfrotto
Reference: 9EE28DEFED
Brand: Sirui
Reference: 4E074A3111
Brand: Manfrotto
Reference: 1AB0FA11D8
Brand: Novoflex
Reference: CFEF93409E
Brand: Manfrotto
Reference: EEE961C6FF
Brand: Novoflex
Manfrotto MHXPRO-3WG, 130 mm, 750 g
check_circle
check_circle