Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Kalahari Swave S-51, Zaino, Ogni marca, Tracolla, Nero
| Tipologia custodia | Zaino |
| Colore del prodotto | Nero |
| Compatibilità marca | Ogni marca |
| Tracolla | Sì |
| Larghezza | 330 mm |
| Profondità | 170 mm |
| Altezza | 420 mm |
| Peso | 1,18 kg |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: D01855AC6C
Brand: B&W
Reference: A95B6F51F5
Brand: B&W
Reference: 0BAF2CE4CC
Brand: Hama
Reference: 03AC77C614
Brand: Kalahari
Reference: 4870A53680
Brand: B&W
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 1ED4790674
Brand: Think Tank
Reference: CF632CE97A
Brand: B&W
Reference: 6B1AFFB6DB
Brand: Sony
Reference: 7DBD910DF3
Brand: Kalahari
Reference: BD2FF8BAFF
Brand: Hama
Reference: 7C9A2BA599
Brand: Manfrotto
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 1A761E0928
Brand: Think Tank
Reference: E1D5F1D0D4
Brand: B&W
Kalahari Swave S-51, Zaino, Ogni marca, Tracolla, Nero
check_circle
check_circle