Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Manfrotto Pro Light Reloader Switch-55, Custodia trolley, Ogni marca, Canon EOS M3, Canon EOS M5, Canon EOS M6, Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T1 IR,..., Nero
| Tipologia custodia | Custodia trolley |
| Colore del prodotto | Nero |
| Materiali | Ripstop, Sintetico |
| Compatibilità marca | Ogni marca |
| Compatibilità | Canon EOS M3, Canon EOS M5, Canon EOS M6, Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T1 IR, Fujifilm X-T10, Fujifilm X-T2, Fujifilm X-T20, Leica TL, Leica TL2, Olympus OM-D E-M1 II, Olympus OM-D E-M10, Olympus OM-D E-M10 II, Olympus OM-D E-M10 III, Olympus OM-D E-M5 II, Olympus PEN-F, Panasonic Lumix DMC-G7, Panasonic Lumix DMC-G85, Panasonic Lumix DMC-GH4, Panasonic Lumix DMC-GH5, Panasonic Lumix DMC-GX8, Sony Alpha 7 II, Sony Alpha 7R II, Sony Alpha 7S, Sony Alpha 7S II, Sony Alpha 9, Sony A7R III |
| Scomparto per tablet | Sì |
| Funzioni di protezione | Resistente agli urti, Resistente all’acqua |
| Larghezza | 355 mm |
| Profondità | 230 mm |
| Altezza | 550 mm |
| Peso | 3,99 kg |
| Dimensioni interne (L x P x A) | 320 x 180 x 470 mm |
| Copertura antipioggia | Sì |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 679C26146F
Brand: B&W
Reference: 4ED30FD067
Brand: B&W
Reference: 4DB53A27D9
Brand: Manfrotto
Reference: B4A02D70F3
Brand: Vanguard
Reference: 2A7D759BB2
Brand: Hama
Reference: CFFE02CB68
Brand: Vanguard
Reference: 78F0272C1A
Brand: Manfrotto
Reference: 4C11B415DC
Brand: B&W
Reference: EFBA610497
Brand: Think Tank
Reference: 055A09D877
Brand: B&W
Reference: 1A761E0928
Brand: Think Tank
Reference: 0A526EAAF7
Brand: Walther
Reference: 95FAC5FB88
Brand: Think Tank
Reference: AC728B12DE
Brand: B&W
Manfrotto Pro Light Reloader Switch-55, Custodia trolley, Ogni marca, Canon EOS M3, Canon EOS M5, Canon EOS M6, Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T1 IR,..., Nero
check_circle
check_circle