Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Use | Digital cameras/films |
| Maximum weight (capacity) | 8 kg |
| Number of legs | 3 leg/leg |
| Product color | Black |
| Number of sections per leg | 3 |
| Assembly | 3/8" |
| Trepie head | Y |
| Diameter of edge (max) | 3 cm |
| Materials | Aluminium |
| Height (max) | 183 cm |
| Height (min.) | 9 cm |
| Weight | 3.5 kg |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: ED89BCF72C
Brand: Manfrotto
Reference: 84C5092B20
Brand: Manfrotto
Reference: BFBBCF46F9
Brand: Olympus
Reference: 0D8E47A958
Brand: Manfrotto
Reference: C4D5A2D8FD
Brand: Novoflex
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 933C237650
Brand: Manfrotto
Reference: 7E2FD2E2C6
Brand: Gitzo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AEA3166E33
Brand: Manfrotto
Reference: AE02B5FD41
Brand: Manfrotto
Reference: CA80FF2EAB
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F1DDEA16D3
Brand: Gitzo
Reference: 5CD5898D83
Brand: Manfrotto
Reference: 80572E95BA
Brand: Manfrotto
Reference: 7C88DC5BB9
Brand: Manfrotto
check_circle
check_circle