Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Height | 120 mm |
| Weight | 770 g |
| Diameter | 6,5 cm |
| Base diameter | 4,6 cm |
| Product color | Black |
| Annex | Universal |
| Head type for tripods | Overview |
| Maximum weight (capacity) | 10 kg |
| Level with integrated bubble | Yes |
| Front inclination angle | -55 - 90° |
| Lateral tilt angle | -90 - 90° |
| Panoramic rotation | 360° |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 7250435BE7
Brand: Gitzo
Reference: 01EC38DDC1
Brand: Sirui
Reference: 19D1B3AB96
Brand: Manfrotto
Reference: E8893CD40F
Brand: Rollei
Reference: 32EC3B80D9
Brand: Manfrotto
Reference: 6DA49D4B5F
Brand: Nielsen
Reference: B3E7AA1573
Brand: Manfrotto
Reference: 14E91DCBEA
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6C0EC12829
Brand: Manfrotto
Reference: 9D4E47B134
Brand: Gitzo
Reference: B420225CCA
Brand: Manfrotto
Reference: 3CF605E156
Brand: Manfrotto
check_circle
check_circle