Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Height | 105 mm |
| Weight | 920 g |
| Base diameter | 5 cm |
| Width | 55 mm |
| Depth | 40 mm |
| Product color | Grey |
| Annex | 1/4" |
| Head type for tripods | Ball |
| Maximum weight (capacity) | 10 kg |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: B6F041F1B6
Brand: Manfrotto
Reference: 27D840B06A
Brand: Benro
Reference: 8782E7CA0B
Brand: Manfrotto
Reference: FA78446FB5
Brand: Gitzo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2F81D98024
Brand: Manfrotto
Reference: 0CD79FBA76
Brand: Manfrotto
Reference: 92CB8ECA48
Brand: Manfrotto
Reference: F245D7CB32
Brand: Novoflex
Reference: 7F03B8D4E2
Brand: Kaiser
Reference: 3775DB4A6A
Brand: Benro
Reference: 0DB60D41EE
Brand: Gitzo
Reference: E2F5D950B8
Brand: Novoflex
Reference: 9101E4439B
Brand: Manfrotto
Reference: 3FF5A8B650
Brand: Nielsen
check_circle
check_circle