Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Novoflex Magic-Ball, 105 mm, 920 g, 5 cm, 55 mm, 40 mm
| Altezza | 105 mm |
| Peso | 920 g |
| Diametro della base | 5 cm |
| Larghezza | 55 mm |
| Profondità | 40 mm |
| Colore del prodotto | Grigio |
| Allegato | 1/4" |
| Tipo di testa per treppiedi | Palla |
| Peso massimo (capacità) | 10 kg |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: EEA00350DA
Brand: Kaiser
Reference: B6F041F1B6
Brand: Manfrotto
Reference: 65DFE1CA6B
Brand: Manfrotto
Reference: 3FF5A8B650
Brand: Nielsen
Reference: FACF528535
Brand: Walther
Reference: 7906EE51E5
Brand: Gitzo
Reference: 84C5092B20
Brand: Manfrotto
Reference: 532AD798D1
Brand: Novoflex
Reference: C6C1BF1177
Brand: Manfrotto
Reference: DB1CBC21FE
Brand: Kaiser
Reference: EBDBC3BA83
Brand: Novoflex
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 7D31C18F9F
Brand: Manfrotto
Reference: E2F5D950B8
Brand: Novoflex
Reference: 7841EE9AF4
Brand: Manfrotto
Novoflex Magic-Ball, 105 mm, 920 g, 5 cm, 55 mm, 40 mm
check_circle
check_circle