Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Height | 90 mm |
| Weight | 610 g |
| Diameter | 5 cm |
| Width | 52 mm |
| Depth | 34 mm |
| Product color | Grey |
| Annex | 1/4, 3/8" |
| Head type for tripods | Ball |
| Maximum weight (capacity) | 7 kg |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: E2F5D950B8
Brand: Novoflex
Reference: 68D4E71C07
Brand: Novoflex
Reference: 310275D24C
Brand: Sirui
Reference: 40C81D2B53
Brand: Manfrotto
Reference: 7C88DC5BB9
Brand: Manfrotto
Reference: 3FB500F916
Brand: Novoflex
Reference: B6659DAAC2
Brand: Manfrotto
Reference: 403A552A1B
Brand: RØDE
Reference: 1229F10638
Brand: Sirui
Reference: B6720877E1
Brand: Sirui
Reference: 770772E50A
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4D86EEBBB1
Brand: Manfrotto
Reference: 99CD658038
Brand: Manfrotto
Reference: 3286A23FB8
Brand: Novoflex
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2244D0A9CF
Brand: Manfrotto
check_circle
check_circle