Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Use | Portable Camera |
| Maximum weight (capacity) | 8 kg |
| Number of legs | 3 leg/leg |
| Product color | Black, Silver |
| Number of sections per leg | 4 |
| Type of block for leg | Torque block |
| Assembly | 3/8" |
| Head type for tripods | Ball |
| Materials | Carbon fiber |
| Operating temperature range | -30 - 70 °C |
| Height (max) | 150 cm |
| Height (min.) | 41 cm |
| Weight | 1,25 kg |
| Transport case | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 9EE28DEFED
Brand: Sirui
Reference: A82EC6C35E
Brand: Manfrotto
Reference: E2F5D950B8
Brand: Novoflex
Reference: CA0198D30C
Brand: Manfrotto
Reference: 2E2B1BA8A5
Brand: Manfrotto
Reference: 9101E4439B
Brand: Manfrotto
Reference: 244CAD85C2
Brand: Manfrotto
Reference: D2E1E2B447
Brand: Manfrotto
Reference: 6D84D72614
Brand: Manfrotto
Reference: 92CB8ECA48
Brand: Manfrotto
Reference: 19D1B3AB96
Brand: Manfrotto
Reference: B8D162FECD
Brand: Gitzo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EE4C57D47A
Brand: Gitzo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2F81D98024
Brand: Manfrotto
Reference: FACF528535
Brand: Walther
check_circle
check_circle