Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Height | 95 mm |
| Weight | 505 g |
| Width | 60 mm |
| Depth | 60 mm |
| Product color | Black, Blue |
| Materials | Metal |
| Annex | 1/4, 3/8" |
| Head type for tripods | Ball |
| Maximum weight (capacity) | 8 kg |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 7771159C02
Brand: Gitzo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 911FFFC699
Brand: Manfrotto
Reference: 0DB60D41EE
Brand: Gitzo
Reference: EEE961C6FF
Brand: Novoflex
Reference: D6E7DB19C5
Brand: Novoflex
Reference: 0D8E47A958
Brand: Manfrotto
Reference: 7F3C1C48E9
Brand: Manfrotto
Reference: F245D7CB32
Brand: Novoflex
Reference: 74D3434769
Brand: Novoflex
Reference: 90CD96FD6D
Brand: Manfrotto
Reference: 5CC8AFE7A6
Brand: Sigma
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 01BD671B0F
Brand: Manfrotto
Reference: 0E6E773551
Brand: Kaiser
check_circle
check_circle