Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Use | Digital cameras/films |
| Maximum weight (capacity) | 3 kg |
| Number of legs | 3 leg/leg |
| Product color | Black, Blue |
| Rotating angle | 180° |
| Materials | Aluminium |
| Height (max) | 41 cm |
| Height (min.) | 12 cm |
| Weight | 827 g |
| Closed length | 15 cm |
| Transport case | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 65DFE1CA6B
Brand: Manfrotto
Reference: 95671DE062
Brand: Novoflex
Reference: 4ADE806EFA
Brand: Manfrotto
Reference: 6707624AB3
Brand: Manfrotto
Reference: 547062C3E0
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7F3C1C48E9
Brand: Manfrotto
Reference: ECE28338EA
Brand: Gitzo
Reference: 51A1DB3AA3
Brand: GoPro
Reference: 18FD578DB9
Brand: Novoflex
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 19698E8811
Brand: Gitzo
Reference: ED89BCF72C
Brand: Manfrotto
Reference: 78735F4F97
Brand: Gitzo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E6F8692FE6
Brand: Novoflex
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
check_circle
check_circle