Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Use | Digital cameras/films |
| Maximum weight (capacity) | 21 kg |
| Number of legs | 3 leg/leg |
| Product color | Black, Grey |
| Number of sections per leg | 3 |
| Assembly | 1/4", 3/8" |
| Materials | Coal |
| Height (max) | 161 cm |
| Height (min.) | 16 cm |
| Weight | 1,88 kg |
| Closed length | 64 cm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 4E19063CEA
Brand: Gitzo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 8065DEC49B
Brand: Olympus
Reference: 73EECCCB1A
Brand: Manfrotto
Reference: 0D8E47A958
Brand: Manfrotto
Reference: 74C05035FB
Brand: Sigma
Reference: 40C81D2B53
Brand: Manfrotto
Reference: EBDBC3BA83
Brand: Novoflex
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 33DF740AD0
Brand: Manfrotto
Reference: 50558E5DB1
Brand: Manfrotto
Reference: 01EC38DDC1
Brand: Sirui
Reference: 0DB60D41EE
Brand: Gitzo
Reference: C4D5A2D8FD
Brand: Novoflex
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E8893CD40F
Brand: Rollei
Reference: 1461224119
Brand: Fujifilm
Reference: 5CD5898D83
Brand: Manfrotto
Reference: B6720877E1
Brand: Sirui
check_circle
check_circle