Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Use | Digital cameras/films |
| Maximum weight (capacity) | 4 kg |
| Number of legs | 3 leg/leg |
| Product color | Black |
| Materials | Aluminium, polymer |
| Height (max) | 14,5 cm |
| Weight | 2,75 kg |
| Closed length | 6,9 cm |
| diameter of the tupo | 2.5 cm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 3FB500F916
Brand: Novoflex
Reference: A6D586353B
Brand: Gitzo
Reference: 32EC3B80D9
Brand: Manfrotto
Reference: 7771159C02
Brand: Gitzo
Reference: E2F5D950B8
Brand: Novoflex
Reference: 3D02BAD5B5
Brand: Gitzo
Reference: C806FAB69C
Brand: Sirui
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7B3F1E9F85
Brand: Manfrotto
Reference: DB1CBC21FE
Brand: Kaiser
Reference: 5CD5898D83
Brand: Manfrotto
Reference: 4269389FA5
Brand: Manfrotto
Reference: 126B58D923
Brand: Manfrotto
Reference: ED89BCF72C
Brand: Manfrotto
Reference: FED93E6B0F
Brand: Novoflex
check_circle
check_circle