Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Use | Digital cameras/films |
| Maximum weight (capacity) | 10 kg |
| Number of legs | 3 leg/leg |
| Product color | Black |
| Number of sections per leg | 4 |
| Assembly | 1/4", 3/8" |
| Materials | Coal |
| Height (max) | 159 cm |
| Height (min.) | 15 cm |
| Weight | 1,28 kg |
| Closed length | 54 cm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 8541702715
Brand: Tamron
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 11B3630999
Brand: Novoflex
Reference: EEE961C6FF
Brand: Novoflex
Reference: FA78446FB5
Brand: Gitzo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3CF605E156
Brand: Manfrotto
Reference: A01BD4934C
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 02A8436190
Brand: Manfrotto
Reference: B0ECB68E3F
Brand: Manfrotto
Reference: 3775DB4A6A
Brand: Benro
Reference: 2D94DC1970
Brand: Gitzo
Reference: 7EE1BD26D6
Brand: Manfrotto
Reference: B58A9B3ABF
Brand: Novoflex
Reference: 65DFE1CA6B
Brand: Manfrotto
Reference: 0E6E773551
Brand: Kaiser
Reference: C30C070E0C
Brand: Hama
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AB7568B812
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
check_circle
check_circle