Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Materials | Coal |
| Annex | 1/4, 3/8" |
| Product color | Black |
| Maximum weight (capacity) | 30 kg |
| Number of sections | 4 |
| Weight | 680 g |
| Height (min.) | 58 cm |
| Height (max) | 159 cm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 90CD96FD6D
Brand: Manfrotto
Reference: 0C34BCED13
Brand: Manfrotto
Reference: A3AC45D646
Brand: Manfrotto
Reference: 860299B7D9
Brand: Gitzo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C528155E8C
Brand: Sirui
Reference: 6E8D987392
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 23B705FC92
Brand: Novoflex
Reference: 7CCE06BD51
Brand: Kaiser Fototechnik
Reference: 32EC3B80D9
Brand: Manfrotto
Reference: 9AB5F5E1BF
Brand: Gitzo
Reference: 464157D931
Brand: Manfrotto
Reference: EBDBC3BA83
Brand: Novoflex
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5CC8AFE7A6
Brand: Sigma
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
check_circle
check_circle