Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Product color | Aluminum, Black |
| Materials | Aluminium |
| Maximum weight (capacity) | 10 kg |
| Connection wire | 1/4, 3/8" |
| Width | 10 mm |
| Depth | 53 mm |
| Height | 42 mm |
| Weight | 38 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: BBCE2CD8A5
Brand: Manfrotto
Reference: 8AFE784DED
Brand: Manfrotto
Reference: EE42CBEDBB
Brand: Benro
Reference: 770A96BBE3
Brand: Sony
Reference: 2E2B1BA8A5
Brand: Manfrotto
Reference: 7771159C02
Brand: Gitzo
Reference: B3B16331CF
Brand: Manfrotto
Reference: B3E7AA1573
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3286A23FB8
Brand: Novoflex
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 36A5A624E9
Brand: Kaiser
Reference: 770772E50A
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CB5B4372C4
Brand: Hama
Reference: 7F03B8D4E2
Brand: Kaiser
Reference: 78735F4F97
Brand: Gitzo
Reference: 244CAD85C2
Brand: Manfrotto
check_circle
check_circle