Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Product color | Black, Blue |
| Maximum weight (capacity) | 10 kg |
| Connection wire | 1/4, 3/8" |
| Rotating angle | 40° |
| Width | 70 mm |
| Depth | 60 mm |
| Height | 44 mm |
| Weight | 270 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 8AFE784DED
Brand: Manfrotto
Reference: 10C4986CC7
Brand: Manfrotto
Reference: AAF67A02C6
Brand: Gitzo
Reference: B0399B44EB
Brand: Manfrotto
Reference: 23B705FC92
Brand: Novoflex
Reference: 79C13FAFCF
Brand: Novoflex
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 78E1877EEC
Brand: Insta360
Reference: CFEF93409E
Brand: Manfrotto
Reference: 9D2F7EF3AD
Brand: Tamron
Reference: 4ED110396E
Brand: Manfrotto
Reference: 2BB431D2B7
Brand: Manfrotto
Reference: B0B80316E6
Brand: Gitzo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 073E1BF072
Brand: Gitzo
Reference: 89CA0A269E
Brand: Kaiser Fototechnik
check_circle
check_circle