Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Height | 94 mm |
| Weight | 400 g |
| Diameter of the ball | 91.4 cm (36) |
| Base diameter | 5 cm |
| Product color | Black |
| Annex | 1/4" |
| Head type for tripods | Ball |
| Maximum weight (capacity) | 14 kg |
| Level with integrated bubble | No |
| Certification | EC |
| User Manual | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: ADAA1738D2
Brand: Gitzo
Reference: AEA3166E33
Brand: Manfrotto
Reference: 3CFB4C6495
Brand: Gitzo
Reference: D38521F4B0
Brand: Sony
Reference: C04032E188
Brand: Kaiser Fototechnik
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0E6E773551
Brand: Kaiser
Reference: E0B19147A8
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: FBC334B198
Brand: Sirui
Reference: BF338B7EC4
Brand: Gitzo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EEA00350DA
Brand: Kaiser
check_circle
check_circle