Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Gitzo GT1542, 3 gamba/gambe, Nero, 159 cm, 1,28 kg
| Utilizzo | Fotocamere digitali/film |
| Peso massimo (capacità) | 10 kg |
| Numero di gambe | 3 gamba/gambe |
| Colore del prodotto | Nero |
| Numero di sezioni per gamba | 4 |
| Montaggio | 1/4", 3/8" |
| Materiali | Carbonio |
| Altezza (max) | 159 cm |
| Altezza (min.) | 15 cm |
| Peso | 1,28 kg |
| Lunghezza chiusa | 54 cm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: B6720877E1
Brand: Sirui
Reference: 2F81D98024
Brand: Manfrotto
Reference: 19698E8811
Brand: Gitzo
Reference: 8065DEC49B
Brand: Olympus
Reference: ADAA1738D2
Brand: Gitzo
Reference: 09E22F8119
Brand: Manfrotto
Reference: DC6B47897B
Brand: Manfrotto
Reference: 78E1877EEC
Brand: Insta360
Reference: 84C5092B20
Brand: Manfrotto
Reference: 18FD578DB9
Brand: Novoflex
Reference: 531D3990FE
Brand: Rollei
Reference: F6341F6999
Brand: Novoflex
Reference: 6F896F0312
Brand: Manfrotto
Reference: 38788EA7D0
Brand: Manfrotto
Reference: 3286A23FB8
Brand: Novoflex
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 0CD79FBA76
Brand: Manfrotto
Gitzo GT1542, 3 gamba/gambe, Nero, 159 cm, 1,28 kg
check_circle
check_circle