Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Use | Portable Camera |
| Maximum weight (capacity) | 10 kg |
| Number of legs | 3 leg/leg |
| Product color | Black, Silver |
| Number of sections per leg | 4 |
| Type of block for leg | Torque block |
| Assembly | 3/8" |
| Head type for tripods | Ball |
| Materials | Carbon fiber |
| Operating temperature range | -30 - 70 °C |
| Height (max) | 162 cm |
| Height (min.) | 43 cm |
| Weight | 1,55 kg |
| Transport case | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: A2FCD44363
Brand: Sirui
Reference: B6F041F1B6
Brand: Manfrotto
Reference: 35A58E0BB9
Brand: Gitzo
Reference: 92CB8ECA48
Brand: Manfrotto
Reference: 10C4986CC7
Brand: Manfrotto
Reference: B6659DAAC2
Brand: Manfrotto
Reference: 2E54371DC3
Brand: Walther
Reference: B4ACD4344C
Brand: Manfrotto
Reference: 09E22F8119
Brand: Manfrotto
Reference: 1DEAF1F93A
Brand: Manfrotto
Reference: D38521F4B0
Brand: Sony
Reference: FED93E6B0F
Brand: Novoflex
Reference: AEA3166E33
Brand: Manfrotto
Reference: 310275D24C
Brand: Sirui
check_circle
check_circle