Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Product type | Support clamp |
| Height adjustment | No |
| Product color | Black, Red |
| Materials | Aluminium |
| Maximum weight (capacity) | 12 kg |
| Connection wire | 1/4, 3/8" |
| Number of products included | 1 pz |
| Compatibility | MVAPANBARM; MVAPANBARL |
| Height | 150 mm |
| Weight | 2,27 kg |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 9D4E47B134
Brand: Gitzo
Reference: 8782E7CA0B
Brand: Manfrotto
Reference: BE379A5A94
Brand: Rollei
Reference: 9101E4439B
Brand: Manfrotto
Reference: E7102FD7CD
Brand: Gitzo
Reference: 23B705FC92
Brand: Novoflex
Reference: 95E8673ABD
Brand: Manfrotto
Reference: CB5B4372C4
Brand: Hama
Reference: 766653CDC0
Brand: Gitzo
Reference: 0C34BCED13
Brand: Manfrotto
Reference: CFEF93409E
Brand: Manfrotto
Reference: 1874D6F4CE
Brand: Sony
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AAF67A02C6
Brand: Gitzo
Reference: D6E7DB19C5
Brand: Novoflex
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
check_circle
check_circle