Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Use | Digital cameras/films |
| Maximum weight (capacity) | 8 kg |
| Number of legs | 3 leg/leg |
| Product color | Titanium |
| Rotelle | No |
| Head type for tripods | Overview |
| Textile material | Aluminium |
| Removable plates | Yes |
| Materials | Aluminium |
| Height (max) | 159 cm |
| Height (min.) | 21.5 cm |
| plate length | 41 cm |
| Head weight | 9 cm |
| Head weight | 310 g |
| Weight | 1,67 kg |
| Transport case | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 25735CDB4A
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: ECE28338EA
Brand: Gitzo
Reference: D93A422E47
Brand: Gitzo
Reference: 01092B3172
Brand: Manfrotto
Reference: B8D162FECD
Brand: Gitzo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 403A552A1B
Brand: RØDE
Reference: 0477B3163B
Brand: Manfrotto
Reference: 157AB3D42C
Brand: Manfrotto
Reference: C0790C3DBC
Brand: Novoflex
Reference: CFEF93409E
Brand: Manfrotto
Reference: 3CF605E156
Brand: Manfrotto
check_circle
check_circle