- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Materials | Coal |
| Annex | 1/4, 3/8" |
| Product color | Coal |
| Maximum weight (capacity) | 30 kg |
| Number of sections | 6 |
| Application | Universal |
| Weight | 670 g |
| Closed length | 44 cm |
| Height (min.) | 44 cm |
| Height (max) | 154 cm |
| Cuffs included | Yes |
| Monopoly head included | Yes |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 7906EE51E5
Brand: Gitzo
Reference: 3775DB4A6A
Brand: Benro
Reference: F238C5CD93
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 014D17E942
Brand: Manfrotto
Reference: 00EFC9B50F
Brand: Sony
Reference: 3D02BAD5B5
Brand: Gitzo
Reference: 310275D24C
Brand: Sirui
Reference: 782EE164C8
Brand: Manfrotto
Reference: E7102FD7CD
Brand: Gitzo
Reference: 9D3BA6CEF1
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B3E7AA1573
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 126B58D923
Brand: Manfrotto
Reference: F245D7CB32
Brand: Novoflex
Reference: 1229F10638
Brand: Sirui
Reference: 2F81D98024
Brand: Manfrotto
check_circle
check_circle