Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Manfrotto MKBFRA4GTXP-BH, 3 gamba/gambe, Nero, 142 cm, 2 kg
| Utilizzo | Fotocamere digitali/film |
| Peso massimo (capacità) | 10 kg |
| Numero di gambe | 3 gamba/gambe |
| Colore del prodotto | Nero |
| Numero di sezioni per gamba | 4 |
| Tipo di blocco per gamba | Blocco da torsione |
| Rotelle | No |
| Montaggio | 3/8" |
| Rotazione panoramica | 360° |
| Angolo della gamba | 89° |
| Tipo di testa per treppiedi | Palla (forma) |
| Diametro della ciotola | 40 cm |
| Filettatura per treppiedi | 3/8" |
| Diametro di orma (max) | 2,6 cm |
| Materiali | Alluminio |
| Intervallo temperatura di funzionamento | -30 - 70 °C |
| Altezza (max) | 142 cm |
| Altezza (min.) | 9 cm |
| Peso | 2 kg |
| Lunghezza chiusa | 43 cm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 911FFFC699
Brand: Manfrotto
Reference: E44D194953
Brand: Rollei
Reference: 8782E7CA0B
Brand: Manfrotto
Reference: F238C5CD93
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E0B19147A8
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1874D6F4CE
Brand: Sony
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E7D0198D08
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 79CA1B457F
Brand: Novoflex
Reference: 4E19063CEA
Brand: Gitzo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B0B80316E6
Brand: Gitzo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F245D7CB32
Brand: Novoflex
Reference: 44F49499FA
Brand: Manfrotto
Manfrotto MKBFRA4GTXP-BH, 3 gamba/gambe, Nero, 142 cm, 2 kg
check_circle
check_circle