Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Maximum weight (capacity) | 8 kg |
| Number of legs | 3 leg/leg |
| Product color | Black, Silver |
| Number of sections per leg | 4 |
| Rotating angle | 360° |
| Materials | Aluminium |
| Operating temperature range | -30 - 70 °C |
| Height (max) | 151 cm |
| Height (min.) | 40 cm |
| Weight | 1,59 kg |
| Closed length | 40 cm |
| Diameter of the leg tube (min) | 1,2 cm |
| Diameter of the leg tube (max) | 2,25 cm |
| Transport case | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: FACF528535
Brand: Walther
Reference: D38521F4B0
Brand: Sony
Reference: 8F719D54FB
Brand: Novoflex
Reference: 65DFE1CA6B
Brand: Manfrotto
Reference: 911FFFC699
Brand: Manfrotto
Reference: 50558E5DB1
Brand: Manfrotto
Reference: F238C5CD93
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5C083FF391
Brand: Manfrotto
Reference: 38F3ED393B
Brand: Walther
Reference: 7250435BE7
Brand: Gitzo
Reference: 073E1BF072
Brand: Gitzo
Reference: 2E54371DC3
Brand: Walther
Reference: 1874D6F4CE
Brand: Sony
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: A01BD4934C
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
check_circle
check_circle