- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Manfrotto 504X, 2 kg, 7,5 cm
| Peso | 2 kg |
| Diametro della base | 7,5 cm |
| Colore del prodotto | Nero |
| Materiali | Alluminio |
| Allegato | 1/4, 3/8" |
| Tipo di testa per treppiedi | Fluido |
| Peso massimo (capacità) | 12 kg |
| Angolo di inclinazione anteriore | -70 - 90° |
| Rotazione panoramica | 360° |
| disconnessione veloce | Sì |
| Contrappeso | Sì |
| Base piatta | Sì |
| Intervallo temperatura di funzionamento | -30 - 60 °C |
| Certificati di conformità | RoHS |
| Certificazione | WEEE; RoHS |
| Barra panoramica inclusa | Sì |
| Conformità alla sostenibilità | Sì |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: FA78446FB5
Brand: Gitzo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 23B705FC92
Brand: Novoflex
Reference: D93A422E47
Brand: Gitzo
Reference: 490DE7AA81
Brand: Gitzo
Reference: 073E1BF072
Brand: Gitzo
Reference: C24F5864CD
Brand: Manfrotto
Reference: 2E2B1BA8A5
Brand: Manfrotto
Reference: 829EB6A40B
Brand: Gitzo
Reference: 51A1DB3AA3
Brand: GoPro
Reference: A21483D7D4
Brand: Manfrotto
Reference: 782EE164C8
Brand: Manfrotto
Reference: 65DFE1CA6B
Brand: Manfrotto
Reference: 53AEFEB293
Brand: Manfrotto
Reference: 310275D24C
Brand: Sirui
Manfrotto 504X, 2 kg, 7,5 cm
check_circle
check_circle