Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Use | Digital cameras/films |
| Maximum weight (capacity) | 4 kg |
| Number of legs | 3 leg/leg |
| Product color | Black, Silver |
| Number of sections per leg | 4 |
| Type of block for leg | Flip block |
| Assembly | 1/4", 3/8" |
| Front inclination angle | -90 - 65° |
| Panoramic rotation | 360° |
| Leg angle | 8 |
| Head type for tripods | Fluid |
| Basic width | 4 cm |
| Materials | Aluminium |
| Operating temperature range | -30 - 60 °C |
| Height (max) | 151 cm |
| Height (min.) | 40 cm |
| Weight | 1,75 kg |
| Closed length | 40 cm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 02A8436190
Brand: Manfrotto
Reference: 770A96BBE3
Brand: Sony
Reference: 244CAD85C2
Brand: Manfrotto
Reference: 7841EE9AF4
Brand: Manfrotto
Reference: 73EECCCB1A
Brand: Manfrotto
Reference: 9D4E47B134
Brand: Gitzo
Reference: 5ABBA327F8
Brand: Hama
Reference: DD8C1A23C4
Brand: Gitzo
Reference: 4269389FA5
Brand: Manfrotto
Reference: 68D4E71C07
Brand: Novoflex
Reference: B0ECB68E3F
Brand: Manfrotto
Reference: FA142CB7BD
Brand: Manfrotto
Reference: 3775DB4A6A
Brand: Benro
Reference: 3FF5A8B650
Brand: Nielsen
check_circle
check_circle