Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Use | Digital cameras/films |
| Maximum weight (capacity) | 40 kg |
| Number of legs | 3 leg/leg |
| Product color | Black |
| Number of sections per leg | 4 |
| Type of block for leg | Torque block |
| Assembly | 3/8" |
| Materials | Coal |
| Height (max) | 156 cm |
| Height (min.) | 10 cm |
| Weight | 2,82 kg |
| Closed length | 60 cm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 01B5E7BFD5
Brand: Manfrotto
Reference: 79CA1B457F
Brand: Novoflex
Reference: A698EE850F
Brand: Manfrotto
Reference: 79C13FAFCF
Brand: Novoflex
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C6D8413330
Brand: Olympus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2BB431D2B7
Brand: Manfrotto
Reference: 01EC38DDC1
Brand: Sirui
Reference: EE42CBEDBB
Brand: Benro
Reference: 23B705FC92
Brand: Novoflex
Reference: F52A5A0C79
Brand: Manfrotto
Reference: F251D6DE97
Brand: Manfrotto
Reference: 78E1877EEC
Brand: Insta360
Reference: BFBBCF46F9
Brand: Olympus
Reference: 11101241C1
Brand: Nielsen
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
check_circle
check_circle