Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Height | 115 mm |
| Weight | 400 g |
| Base diameter | 4 cm |
| Product color | Black |
| Materials | Aluminium |
| Annex | 1/4" |
| Head type for tripods | Ball |
| Maximum weight (capacity) | 10 kg |
| Level with integrated bubble | No |
| Front inclination angle | -90 - 40° |
| Lateral tilt angle | -90 - 40° |
| Panoramic rotation | 360° |
| fast disconnection | Yes |
| Closure | Yes |
| Panoramic head | Yes |
| Tilt block | Yes |
| Operating temperature range | -30 - 70 °C |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: AB7568B812
Brand: Manfrotto
Reference: EDCA6BAB3A
Brand: Sigma
Reference: BBCE2CD8A5
Brand: Manfrotto
Reference: 44F49499FA
Brand: Manfrotto
Reference: E6F8692FE6
Brand: Novoflex
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BF338B7EC4
Brand: Gitzo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7906EE51E5
Brand: Gitzo
Reference: 7771159C02
Brand: Gitzo
Reference: 4C99BC4DC5
Brand: Sirui
Reference: D38521F4B0
Brand: Sony
Reference: 8065DEC49B
Brand: Olympus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E43C0BF00B
Brand: Gitzo
Reference: B4ACD4344C
Brand: Manfrotto
Reference: 62C92CC01D
Brand: Manfrotto
check_circle
check_circle