Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Maximum weight (capacity) | 8 kg |
| Number of legs | 3 leg/leg |
| Product color | Black, Silver |
| Number of sections per leg | 4 |
| Type of block for leg | Torque block |
| Assembly | 3/8" |
| Rotating angle | 360° |
| Trepie head | Ball |
| Materials | Aluminium |
| Operating temperature range | -30 - 70 °C |
| Height (max) | 150 cm |
| Height (min.) | 40 cm |
| Weight | 1,49 kg |
| Closed length | 40 cm |
| Transport case | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 56B0959521
Brand: Novoflex
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2A5A13496E
Brand: Sirui
Reference: 66148D51C7
Brand: Manfrotto
Reference: 6707624AB3
Brand: Manfrotto
Reference: CFEF93409E
Brand: Manfrotto
Reference: 19D1B3AB96
Brand: Manfrotto
Reference: 9AE66AD7AD
Brand: Manfrotto
Reference: F4D5F3BC72
Brand: Manfrotto
Reference: E43C0BF00B
Brand: Gitzo
Reference: BBCE2CD8A5
Brand: Manfrotto
Reference: C6D8413330
Brand: Olympus
Reference: E44D194953
Brand: Rollei
Reference: FACF528535
Brand: Walther
check_circle
check_circle