Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Manfrotto MPMXPROA4, 180 cm, 1/4, 3/8", Alluminio, Nero
| Materiali | Alluminio |
| Allegato | 1/4, 3/8" |
| Colore del prodotto | Nero |
| Peso massimo (capacità) | 8 kg |
| Numero di sezioni | 4 |
| Peso | 750 g |
| Lunghezza chiusa | 56 cm |
| Altezza (min.) | 56 cm |
| Altezza (max) | 180 cm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 33DF740AD0
Brand: Manfrotto
Reference: 5620C18C93
Brand: Cullmann
Reference: C3FE2326E4
Brand: Manfrotto
Reference: B23052D8EB
Brand: Manfrotto
Reference: CA0198D30C
Brand: Manfrotto
Reference: 8AFE784DED
Brand: Manfrotto
Reference: 66148D51C7
Brand: Manfrotto
Reference: B420225CCA
Brand: Manfrotto
Reference: F238C5CD93
Brand: Manfrotto
Reference: E8893CD40F
Brand: Rollei
Reference: FAA555CF9A
Brand: Novoflex
Reference: 269B899B85
Brand: Novoflex
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 10C4986CC7
Brand: Manfrotto
Reference: D1147A7942
Brand: Benro
Reference: 0641CB61F1
Brand: Sirui
Reference: 36A5A624E9
Brand: Kaiser
Manfrotto MPMXPROA4, 180 cm, 1/4, 3/8", Alluminio, Nero
check_circle
check_circle