- Non disponibile
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
| Tipologia custodia | Custodia rigida |
| Colore del prodotto | Nero |
| Materiali | Policarbonato |
| Funzioni di protezione | Impermeabile |
| Larghezza | 272 mm |
| Profondità | 166 mm |
| Altezza | 215 mm |
| Peso | 850 g |
| Dimensioni interne (L x P x A) | 247 x 153 x 175 mm |
| Larghezza imballo | 275 mm |
| Profondità imballo | 170 mm |
| Altezza imballo | 225 mm |
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 1A761E0928
Brand: Think Tank
Reference: 0BAF2CE4CC
Brand: Hama
Reference: 0E06A59927
Brand: B&W
Reference: 4A2826D18D
Brand: B&W
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 935610D386
Brand: Hama
Reference: 93AF6118CB
Brand: B&W
Reference: 5C9CF16E35
Brand: Manfrotto
Reference: EC4074D5F9
Brand: B&W
Reference: EFBA610497
Brand: Think Tank
Reference: 9BD7CD2EFF
Brand: Think Tank
Reference: 03AC77C614
Brand: Kalahari
Reference: AA1276A44C
Brand: Manfrotto
Reference: 9B0130BA64
Brand: B&W
B+W Type 2000, Custodia rigida, Nero
check_circle
check_circle