Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Walther Design KP030C, Cornice per foto singola, 13 x 18 cm, Rettangolare, Germania, 228 mm, 17 mm
| Tipo | Cornice per foto singola |
| Dimensione immagine | 13 x 18 cm |
| Forma | Rettangolare |
| Paese di origine | Germania |
| Larghezza | 228 mm |
| Profondità | 17 mm |
| Altezza | 328 mm |
| Spessore | 1,7 cm |
| Quantità per pacco | 1 pz |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 9B7769D99D
Brand: Walther Design
Reference: CB1877FCEF
Brand: Goldbuch
Reference: FEFE5FE220
Brand: Walther Design
Reference: 9D2B8A6AC2
Brand: Walther Design
Reference: 240326891E
Brand: Walther
Reference: 98D580C4D6
Brand: Walther
Reference: E96C1515FC
Brand: Walther Design
Reference: B1497323FC
Brand: Nielsen
Reference: D5CB65A7FD
Brand: Walther Design
Reference: F3DF7ADFC9
Brand: Walther
Reference: 188B5EC592
Brand: Walther Design
Reference: ACE219CC8B
Brand: Walther Design
Reference: 58C070C7AF
Brand: Goldbuch
Reference: 7BBEE3510F
Brand: Walther Design
Reference: 64A8D9ED5B
Brand: Walther Design
Reference: EB74464642
Brand: HERMA
Walther Design KP030C, Cornice per foto singola, 13 x 18 cm, Rettangolare, Germania, 228 mm, 17 mm
check_circle
check_circle