Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Manfrotto MT290XTC3, Nero, 165,5 cm, 1,54 kg
| Utilizzo | Fotocamere digitali/film |
| Peso massimo (capacità) | 5 kg |
| Colore del prodotto | Nero |
| Montaggio | 3/8" |
| Altezza (max) | 165,5 cm |
| Altezza (min.) | 30,5 cm |
| Peso | 1,54 kg |
| diametro del tupo | 2,5 cm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 1DEAF1F93A
Brand: Manfrotto
Reference: FA142CB7BD
Brand: Manfrotto
Reference: 812343D1D5
Brand: Novoflex
Reference: 99CD658038
Brand: Manfrotto
Reference: DCC7B3221E
Brand: Novoflex
Reference: C528155E8C
Brand: Sirui
Reference: 0E6E773551
Brand: Kaiser
Reference: B3E7AA1573
Brand: Manfrotto
Reference: FED93E6B0F
Brand: Novoflex
Reference: 11101241C1
Brand: Nielsen
Reference: 27D840B06A
Brand: Benro
Reference: C777F2F076
Brand: Novoflex
Reference: 2BB431D2B7
Brand: Manfrotto
Reference: 95671DE062
Brand: Novoflex
Reference: 2E2B1BA8A5
Brand: Manfrotto
Reference: 01EC38DDC1
Brand: Sirui
Manfrotto MT290XTC3, Nero, 165,5 cm, 1,54 kg
check_circle
check_circle